Fundacja Andrzeja Mańkowskiego - Szczawnica - O nas

Działamy, aby przywrócić Szczawnicy wysoką pozycji wśród ośrodków uzdrowiskowych Polski i Europy. Realizujemy projekty kulturalne o zasięgu lokalnym, regionalnym i międzynarodowym, pozyskując środki finansowe ze źródeł zewnętrznych. Współpracujemy z wieloma organizacjami, instytucjami i autorytetami w dziedzinie kultury.

OVERVIEW

This web page fundacjaszczawnica.org presently has a traffic classification of zero (the lower the superior). We have probed eight pages inside the web page fundacjaszczawnica.org and found four websites interfacing with fundacjaszczawnica.org. We were able to note two contacts and directions for fundacjaszczawnica.org to help you reach them. This web page fundacjaszczawnica.org has been online for five hundred and fifty weeks, eighteen days, three hours, and fifty-three minutes.
Locations
Online Since
Dec 2013

FUNDACJASZCZAWNICA.ORG RANKINGS

This web page fundacjaszczawnica.org is seeing alternating levels of traffic all over the year.
Traffic for fundacjaszczawnica.org

Traffic ranking (by month) for fundacjaszczawnica.org

Traffic ranking by day of the week for fundacjaszczawnica.org

FUNDACJASZCZAWNICA.ORG HISTORY

This web page fundacjaszczawnica.org was first filed on December 17, 2013. It is now five hundred and fifty weeks, eighteen days, three hours, and fifty-three minutes young.
REGISTERED
December

WEBPAGE LENGTH OF LIFE

YEARS
MONTHS
DAYS

WHAT DOES FUNDACJASZCZAWNICA.ORG LOOK LIKE?

Desktop Screenshot of fundacjaszczawnica.org Mobile Screenshot of fundacjaszczawnica.org Tablet Screenshot of fundacjaszczawnica.org

THERMALEO sp z.o.o

Pawel Gorazda

Foksal 18

Warszawa, 00-372

home.pl

Administracja Sieci home.pl

ul. Zbozowa 4

Szczecin, 70-653

FUNDACJASZCZAWNICA.ORG HOST

Our web crawlers caught that a lone root page on fundacjaszczawnica.org took one thousand two hundred and sixty-three milliseconds to come up. We could not discover a SSL certificate, so our crawlers consider this site not secure.
213.25.72.48

NAME SERVERS

dns.home.pl
dns2.home.pl
dns3.home.pl

WEBSITE IMAGE

I found that this domain is operating the Apache/2.2.3 (Linux/SUSE) os.

Fundacja Andrzeja Mańkowskiego - Szczawnica - O nas

DESCRIPTION

CONTENT

This web page states the following, "Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem." Our analyzers saw that the web page stated " Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript." The Website also said " Dla działania Fundacji Andrzeja Mańkowskiego-Szczawnica jest wybitna postać Hrabiego Adama Stadnickiego, który otaczał troską regionalne dziedzictwo oraz dbał o rozwój kultury i sztuki. Przywrócić Szczawnicy wysoką pozycję wśród ośrodków uzdrowiskowych Polski i Europy." The website's header had szczawnica as the most important optimized keyword. It is followed by pieniny, fundacja, and mańkowski which isn't as ranked as highly as szczawnica.

VIEW SIMILAR WEB PAGES

Nasielska Fundacja Wspierania i Rozwoju Edukacji

Nasielska Fundacja Wspierania i Rozwoju Edukacji. Już po raz drugi w ramach wspólnego Projektu Nasielskiej Sekcji Kajakarskiej zorganizowaliśmy spływ rzeką Wkrą, przygoda była o tyle ciekawa że , młodzi kajakarze trafili na cofającą się falę powodziową. Na terenie byłej jednostki wojskowej atrakcji nie brakowało, były gry i zabawy sportowe, strzelanie z wiatrówek i paintballu. Pozyskanie artykułów szkolnych i sportowych. Wspólnie z Radą Rodziców pr.

Fundacja Szkolna

Fundacja Sztuka Życia

Zobacz stronę fundacji w wersji HTML.

FUNDACJA SZTUKI ZEWNĘTRZNEJ

Pół wieku ulicznej dywersji wizualnej w Polsce 1967-2017. Z archiwów naszej fundacji pochodzi spora część materiałów zdjęciowych prezentowanych na wystawie. Grafikę uliczną zaangażowaną społecznie i politycznie. Niedziela, 4 września 20.

Fundacja TAK

Projekt międzynarodowy z MACEDONIĄ . Z przyczyn zdrowotnych prowadzących warsztaty. Tydzień dla Aktywnych 23-28 październik 2017. 83 1020 1156 0000 7502 0126 9174.